Baby Shower Pastaları

Hayatınızın en neşeli ve heyecanlı partilerinden biri yaklaşıyor! Son dönemlerde popüler olan cinsiyet belirleme partisi gibi baby shower partisi de hamilelik döneminin en eğlenceli anlarından biri. Peki baby shower oyunları, ikramlar, süslemeler hazır mı? Cevabınız hayırsa tüm bunları planlamaya henüz başladınız demektir. Ancak endişelenmeyin, o gün geldiğinde her şey hazır ve yolunda olacak. Öncelikle yapacağınız şeylerin bir listesini hazırlayın. Yakınlarınız arasında bir iş bölümü yapıp herkese kendi listesini vermek yükünüzü hafifletecek hem de bu süreci en yakınlarınızla paylaşma fırsatı verecektir. Sonrasında satın alınan malzemeler ve yapılan işler için listenize birer tik atın. Tikler çoğaldıkça endişeniz de azalacaktır. Ve tüm bu hazırlıkları yaparken eğlendiğinizden emin olun. Bu sizin partiniz… Bu yazımızda yükünüzü biraz olsun hafifletmek adına partinize ilham olacak Baby Shower pastaları hakkında bilgi verdik. Sizi çeşit çeşit pastaları keşfetmeye davet ediyoruz, buyrun yazımıza…

1) Hayvan Temalı Baby Shower Pastaları

Hayvan temalı pastaların hem Baby Shower partisi için pasta olarak hem de bebeğinizin ilk diş partisi ya da doğum gününde tercih edebileceğiniz birbirinden sevimli çeşitleri mevcut. Özellikle sevdiğiniz bir hayvan ya da çizgi film karakterli bir süsleme temanız varsa küçük bir aslan, Miki Mouse figürü, sincap ya da zürafa dekorun müthiş bir parçası olabilir.

Ayıcıklı Pasta: Ayıcık figürlü pastalar genellikle mavi dekorlar ile birlikte ve erkek bebekler için kullanılır. Ancak dilerseniz pembe kurdeleden bir tokası olan dünya tatlısı bir ayıcık ile kız bebeğiniz için de pasta yaptırabilirsiniz.

Kangurulu Pasta: Hamile bir annenin partisini, sevimli bir anne kanguru ve yavrusundan daha iyi ne anlatabilir ki? Bebeğinizin cinsiyetini de partide duyuracaksanız kanguru konsepti tam olarak aradığınız şey olabilir.

Tavşanlı Pasta: Tavşanlı pastalar genellikle tavşanların birden çok bebeği olduğu için ikiz veya üçüz bebekler için iyi bir alternatiftir. Pastel renklerindeki şirin tavşan figürleri partinizin yıldızı olabilir.

2) Anne Baba Temalı Baby Shower Pastaları

Anne baba figürlerinin bir arada ya da ayrı ayrı bulunduğu pastalar oldukça sevimli ve konuklarınız için çokça duygusal bir görüntüye sahiptir. Bunun yerine annenin ya da her iki ebeveynin fotoğraflarıyla süslü bir pasta da tercih edebilirsiniz.

Hamile Pastası: Yuvarlak karınlı, en sevdiğiniz hamile elbisenizle, ya da pilates yapan ya da tamamen kendinize göre özelleştirebileceğiniz hamile pastaları hem partinin konsepti ile dört dörtlük bir uyum yakalayacak hem de eğlenceli bir seçenek olacaktır.

Anne Baba Figürlü Pasta: Eğer her iki ebeveynin de pastada yer almasını istiyorsanız öncelikle sizi yansıtan bir şey belirlemelisiniz. Örneğin eşinizin aşırı heyecanı, birlikte kilo almanız ya da hamilelikte edindiğiniz bir alışkanlık, hem ilk bakışta figürlerin siz olduğunuzu konuklarınıza anlatacak hem de oldukça eğlenceli görünecektir.

3) Bebek Temalı Baby Shower Pastaları

Bebek temalı Baby Shower pastaları listemizin en çok tercih edilenleri arasında… Özellikle bebeğin cinsiyetini balonlar ya da oyunlar yerine pasta ile açıklamak isteyen ebeveynler için bir yarısı mavi diğer yarısı pembe cinsiyet pastaları oldukça sevilen alternatifler arasında.

Bebek Aksesuarlı Pasta: Bebek arabalı, emzikli, biberonlu ve patikli pastalar da son zamanlarda baby shower partilerinden oldukça popüler. Özelllikle minicik ayakkabı ya da patiklerle süslenmiş pastalar hem sizi hem de konuklarınızı epey duygulandırabilir.

Bebek Figürlü Pasta: Partiniz için bebek figürlü bir pasta tercih edecekseniz dış kremasının beyaz gibi nötr bir renk olmasını isteyip içerisine mavi ya da pembe m&ms doldurabilirsiniz. Bunun yanında bir yanına kız, diğer yanına ise erkek bebek figürü oturtabilir, kız veya erkek figürlü pastanızı kapalı bir kutuda partiye getirip konuklarınıza 10’dan geriye doğru saydırdıktan sonra üzerini açabilirsiniz.

Elbette tüm bunlar aklınızda bir fikir oluşması için sunduğumuz öneriler. Tamamen farklı bir konsept oluşturarak hem sizin hem de yakınlarınızın unutamayacağı bir parti hazırlamak ve sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmek tamamen hayal gücünüze bağlı!

Bu yazı Silverette gümüş göğüs kapakları için hazırlanmıştır.

Paylaşın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Published on: 16 Nisan 2020
Tartışma: Yorum yapın