Dünya Markası, Türkiye’deki Annelerin Seçimi

Silverette®, İtalya’da Tecnologia Ospedaliera isimli bir medikal şirketi tarafından geliştirilmiştir. Tarihe meraklı bir medikalci olan Luigi Sevignani, okuduğu antik el yazması metinlerde ilginç bir objeye rastlar. Luigi’ye ilham veren bu obje, daha sonra bir dünya markasına dönüşen Silverette gümüş göğüs kapaklarını icat etmesine yol açar.

Luigi, yüz yıllardır doğal tıpta kullanılmakta olan gümüş maddesi üzerinde 2 yıldan fazla bir süre çalışarak, Silverette gümüş kapakları bugünkü şekline sokup emziren annelerin faydalanabileceği bir hale getirmiştir.

Luigi Sevignani’nin 1970’lerde kurduğu şirket, şimdilerde onun izinden giden kızları tarafından idare edilmektedir. Luigi Sevignani’nin bu icadı ve dünya annelerine hediyesi, emziren annelerin güvenle kullanabilmeleri için uluslararası standartlarda üretiliyor. 19 yıldır Amerika’dan Brezilya’ya, İngiltere’den Yeni Zelanda’ya 25’ten fazla ülkede emziren annelerle buluşmaya devam ediyor.

Silverette, Türkiye’ye ise 2016 yılında girişimci bir anne tarafından getirilmiştir. Dünyanın pek çok ülkesinde emziren anneler arasında çok popüler olan Silverette gümüş göğüs kapağı, 2016’da Türkiye’de satışa sunulduktan sonra ülkemizde de emziren anneler ve anne adayları arasında hızlı bir şekilde yaygınlaştı.

Silverette, İBS 2019 Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda, annelerin oylarıylaYılın Anne Dostu Ürünü” seçilmiştir. Annelerin ödüllendirdiği Silverette Gümüş Kapaklar, uzun yıllardır devam eden dünya çapında tecrübesi ile anneleri dileyerek, onlara en iyisini sunmaya her zaman devam edecek.

Paylaşın: