Kullanan Anneler Ne Diyor?

Ceyda Düvenci

“Benim hayatımı kurtaran bir üründen size bahsetmek istiyorum: koruyucu gümüş göğüs kapakları. Silverette muhteşem bir ürün!… İlk 1 ay için şampiyon diyebileceğim bir ürün… Olmazsa olmaz… Arkadaşlarınıza doğum hediyesi… Muhteşem bir ürün, kesinlikle arkasındayım, kullanın, tavsiye ediyorum.”

PuCCa (Selen Pınar Işık) @puccito

 

Ne hamilelik ne bebe buyutme uzerine burada ahkam kesecek bi durumda degilim. Deneme yanilmayla ite kaka gidiyoruz iste. Ama su emzirme doneminde en azindan kendi deneyemimi anlatabilirim. Emzirme sutyenimden @silveretteturkiyenin gumus kalkanlarini bi an olsun ayirmadim. Bu arada bu reklam falan degil, bana hediye gelmisti ben de denedim ise yaradigi icin yazmak istedim. Doguma 2 hafta kala takmak lazimdi, aklima geldikce taktim. Tisortten malum biraz jennifer lopezin klibi duruyor.. dogumdan sonra ama surekli taktim. Bi ara emzirmeyi red etmisti, pompa kullaniyordum o donem sadece es verdim. Hic ilacmis merhemmis kullanmadim.

Giyen Bayan (Ezgi Akbaş) @giyenbayan

“Benim hayatımı kurtardı, mükemmel emzirme dönemi… Emzirmeye başladığım ilk günden beri kullanıyorum, ne başka bir göğüs kalkanına ihtiyaç duydum, ne başka kremler kullandım, gerçekten sadece bunlarla bütün emzirme sürecini mükemmel vaziyette geçirebiliyorsunuz… Bu süreçte iyi ki varmış dediğim tek ürün olabilir…”

Kokosh Anne (Meltem Bicioğlu) @kokoshanne


Aden’e hamileliğimin son dönemlerinde her detayı hazır etmek için çabalarken Amerika’da çevremdeki annelerden ve internette forumlardan Silverette gümüş göğüs ucu kapaklarını duydum. Biraz araştırıp, bilgi sahibi olunca “meğer gümüş hakkında ne çok bilmediğim şey varmış” dedim kendi kendime ve alışveriş listeme Silverette‘yi de ekledim. Silverette gümüş göğüs kapaklarını doğumdan sonrasında kullandım ve bu zamana kadar tahriş bile olmadan rahat rahat emzirebildim.

Gözde Kocaoğlu @gozdekocaoglu

Bu elimdekiler can simidi olarak hayatımda yer aldı. Hayat kurtarıcı @silveretteturkiye olduğu için pek mutluyuz. Üstelik gümüş olduğu için mikrop alma gibi bi derdi yok. Yıkamak temizlemek de. Benim gibi ayrıntıcı biri için müthiş kolaylık.

Zehra Tekin Dörter @zehradorter

Anne ile bebeğin en özel anı emzirmek bence. Emzirmek güzel ama bir o kadar da zor. Hamileliğimde kullanmaya başladığım harika bir ürün: Gümüş Göğüs Ucu Kapakları. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki tanıştık @silveretteturkiye baş ucu ürünümsün.

Melek İçmeli @melekicmeli

Ayşe Nil’il doğumundan sonra çok çekmiştim.??‍♀Oğlum da Silverette’nin çok kişiden duyduğum, gümüş göğüs kapaklarını deneyip size haber vereceğimi söylemiştim.? Sonuç gerçekten beni şaşırttı.??Söylendiği kadar varmış.? Gerçekten de çok etkili. Göğüslerim iyice emzirmeye alışıp rahatlayana kadar takmaya devam edeceğim.??Benim gibi yeni bebeği olan veya hamile annelere önerim olsun.

Ebe Sevilay Özbir @ebesevilayozbir

Benim de ihtiyac durumunda kullanan danısanlarım çok memnun kaldı. Üstelik her yolu denememize rağmen inatci durumları @silveretteturkiye ile aştık. İlk basta ben de ön yargi ile yaklaşmıştım. Piyasada o kadar cok ticari amaclı ve bir o kadarda tüketiciyi yanıltıcı ürün/hizmet var ki… Bırakın aileleri biz eğitmenlerin bile kafası karışabiliyor. Ancak ürünleri, bir danışanımda kullanıp kısa sürede sonuç alınca ürününüzle tanıştığım için cok mutlu oldum. Bu vesile ile buradan bir kez daha Teşekkürler @silveretteturkiye

Kübra Gayret @sosyologgelin

Mutlu günler hanımlar hamileler ve emziren anneler şöyle bir toplansın ☺ @silveretteturkiye gümüş göğüs kapaklarını Doğumdan önce temin etmiştim Yusuf Ege doğduğundan beri hiç çıkarmadan kullanıyorum ve çok şükür hiç problem yaşamadım ? bence listenizde birşeylerden kısın ve bu ürünü mutlaka alın ??

@minikpitircik_

Gözlerimden kalp yerine gümüş kapaklar çıkıyor. Geç aldığıma pişman olduğum tek şey ve anne adaylarına alınacak en güzel hediyelerden biri. ?

Gizem Sarı Tekin @mintbook

Emzirme dönemi yardımcıları şiddetle tavsiye edilir.

4 Anneden 4 Yorum

Paylaşın: